KONST / Litografier / Färglitografi 16144299
nr 1614 4299
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Fåfängan Stockholm. Signerad, numrerad 246/300. Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:24:16
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg